Reconeixement als i les millors esportistes

Última revisió 28-06-2017 12:03
01/08/2016

El 30 de juliol l’Ajuntament va oferir un reconeixement públic als i les millors esportistes de la Garriga durant la temporada 2015/2016. 

TROFEUS RECONEIXEMENT ESPORTIU 2016

TENNIS TAULA “ELS 8”. Equip SÈNIOR

Del club de tennis taula Els 8, per haver-se proclamat campió de la lliga de la categoria Tercera Nacional i pel seu ascens a Categoria Segona Nacional

CLUB BÀSQUET LA GARRIGA

ÀNGELS FARRÉ PIBERNAT del club Joventut les Corts, per haver-se proclamat campiona de la Copa Catalunya femenina en categoría sènior

CLUB FUTBOL OLÍMPIC LA GARRIGA

Equip BENJAMÍ B per haver-se proclamat campió de lliga del grup de 3ª divisió i pel seu ascens a 2ª divisió

Equip ALEVÍ B per haver-se proclamat campió de lliga del grup de 3ª divisió pel seu ascens a 2ª divisió

Equip INFANTIL A per haver-se proclamat campió de lliga del grup de 2ª divisió pel seu ascens a 1ª divisió

Equip CADET A per haver-se proclamat campió de lliga del grup de 2ª divisió pel seu ascens a 1ª divisió

 

CLUB FUTBOL SALA LA GARRIGA

INFANTIL MASCULÍ

Del club futbol sala la Garriga
Per haver-se proclamat campió de la Copa Catalunya

BENJAMÍ MASCULÍ

Del club futbol sala la Garriga
Per haver-se proclamat campió de la Copa Catalunya

PREBENJAMÍ MASCULÍ

Del club futbol sala la Garriga
Per haver-se proclamat campió de lliga i subcampió de la Copa Catalunya


CLUB DE BALL ESPORTIU LA GARRIGA

SANTI RODRÍGUEZ PAQUI TORREJON

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en llatins +35
Subcampions de Catalunya per equips en estàndard +35
I pel seu ascens a categoria sènior II A internacional estàndard

 

ALBERT DE LEONARDO I ÀNGELS PÉREZ
del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en llatins +55
I pel seu ascens a categoria sènior III A internacional llatins

JOSE LUÍS MONTORO VELASCO I ARACELI GUTIÉRREZ VEGA

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en llatins +55
I pel seu ascens a categoria sènior III B nacional llatins

LLUÍS TOMEY I MARIA SERIGÓ

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria sènior III 1ª territorial estàndard

OSCAR AGUERAS I SANDRA RODRÍGUEZ

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria adult I A nacional llatins

JUAN BOCANEGRA GONZÁLEZ I MIREIA VIÑEGLAS DÍAZ

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria adult I A nacional llatins

DAVID LUNA MARCOS I ANA MARTÍNEZ PAÑOS

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya en estàndard youth
Subcampions de Catalunya en llatins youth
Subcampions d’Espana en llatins youth
Tercers d’Espanya de 10 balls youth

ANTONIO LAGUNAS MARÍN I MATILDE SAUCEDA PAREJO

del club de ball esportiu la Garriga
Subcampions de Catalunya per equips en estàndard +55
Subcampions de Catalunya en estàndard sènior III
Subcampions d’Espanya en estàndard sènior III

JUAN RAÚL DEL ROSARIO VERDÚ I CARMEN DE JESÚS SÁNCHEZ VIERA

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en estàndard +45
Subcampions de Catalunya en estàndard sènior II
Tercers d’Espanya en 10 balls sènior II

JAN RAMOS I BEL GARZON

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en estàndard +45

ANTONIO LAUREIRO I MATILDE GARCIA

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en estàndard +45

LORENZO SALVADOR I CARMEN MARTIN

del club de ball esportiu la Garriga
Subcampions de Catalunya per equips en estàndard +55

ANTONIO VIÑEGLAS I MONTSE DÍAZ

del club de ball esportiu la Garriga
Subcampions de Catalunya per equips en estàndard +35

MANU ARMADA I CARME VENDRELL

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en llatins +35

MIGUEL TORRADO PUERTO I ROSARIO FIGUEROA GARCIA

del club de ball esportiu la Garriga
Campions de Catalunya per equips en llatins +55

FRANCISCO BAENA I MONTSE ARTIGAS

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria sènior III B nacional estàndard

JORDI BEL SANGIL I NÚRIA CALDERÓ BARÓ

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria sènior II C nacional estàndard

FRANCISCO J. QUILES I LAURA MULET

del club de ball esportiu la Garriga
pel seu ascens a categoria sènior II A internacional llatins

 

NATACIÓ

HÈCTOR MORALES CEBEY

del club natació Granollers
Campió de Catalunya aleví de 100m braça
Campió de Catalunya aleví de 200 i 400m estils lliures

 

CLUB DE BÀDMINTON

ARNAU DURAN GONZÁLEZ

del club esportiu i social institut Blancafort
Campió de Catalunya Absolut individual
Campió de Catalunya Absolut de dobles masculí

GUILLEM DURAN GONZÁLEZ

del club esportiu i social institut Blancafort
Subcampió de Catalunya Absolut individual

 

TERESA BARBERÀ PAGÈS
del club esportiu i social institut Blancafort
Campiona de Catalunya individual categoria Veterana (30-39 anys)
Campiona de Catalunya de dobles mixte categoría Veterana (30-39 anys)
Campiona de Catalunya Absoluta de dobles femení

PAULA MOLINS ORTEGA

del club esportiu i social institut Blancafort
Campiona de Catalunya sots 13 dobles mixte
Subcampiona de Catalunya sots 13 individual
Subcampiona de Catalunya sots 15 individual

ILIANA MARTÍNEZ HERNÁNDEZ

del club esportiu i social institut Blancafort
Campiona de Catalunya

 

ATLETISME

DAVID PONT SÁNCHEZ

del Club atlètic Granollers
Subcampió d’Espanya de cros categoría veterans M40

FRANCESC MARSOL FONT del Club atlètic Granollers

Subcampió d’Espanya de cros categoría veterans M40

HANDBOL

ORIOL FONT RAMOS

Membre de la selección d’handbol de la Universitat de Barcelona
Campió d’ Espanya Universitari

 

Reconeixement esportistes 2015-2016
Reconeixement esportistes 2015-2016